Výroba na mieru z masívného dreva

drevo-sklad

... nábytok

Ešte stále sa rozhodujete či si dať vyrobiť alebo kúpiť už hotový nábytok z masívu?

Je fakt, že to stojí viac peňazí ako nábytok, ktorý je vyrobený z drevotriesky.  Tá obvykle drží svoj tvar vďaka rôznym lepidlám a iným chemickým látkam. Tie sa časom uvoľňujú do ovzdušia a ovplyvňujú kvalitu vzduchu.

Naopak masívne drevo je živý materiál, ktorý dýcha. Nasáva a vysáva vlhkosť a tak, sa aj nám dýcha lepšie.  Drevený masívny nábytok Vám poslúži dlhé roky, keďže nie je povrchovo upravený rôznými lepenkami, ktoré reagujú na vlhkosť, teplo a časom sa začínajú odúvať a odlepovať – častý prípad dvierok na kuchynských linkách.

Masívny nábytok z dreva pre Vás vieme vyhotoviť z rôznych druhov dreva napr. červený smrek, biely smrek, javor, dub, buk, brest a mnoho ďalších, kľudne sa informujte telefonicky aby sme vlastnosti dreva prispôsobili aj samotnému účelu nábytku.

Drevo je krásny, prírodu nezaťažujúci materiál, ktorý je recyklovateľný…

Ak si nakoniec odpovedáte, že vlastne nie ste taký bohatí aby ste si kupovali páchnuce drevotrieskové kusy nábytku s mizernou životnosťou, škodiace Vám aj deťom určite sa u nás informujte.

doplnky ....

Z masívneho dreva pre Vás vieme vyrobiť aj rôzne doplnky ako:  podložky na krájanie, fúriky pre detičky, kvetináče, záhony, lampy, závesné svetla, obrazy a mnoho ďalšieho. 

Zavolajte nám s Vašim nápadom, niečo spolu vytvoríme.  

NAČERPAJTE INŠPIRÁCIU ...

zavesne svetlo z masivneho dreva
masivny nabytok na mieru
bartos3
kuchyna z masivneho dreva
prakticke drevene doplnky
drevena lavicka masivna
drevo-bar
bartos12
bartos4
bartos
drevena chalupa vystavba
dreveny plot
bartos8
masivna-postel
NABYTOK NA TERASU

Máte konkretný nápad? Radi ho zrealizujeme. Ochotne Vám poradíme ak potrebujete niečo vedieť alebo vysvetliť.