Výstavba drevených chalúp

Prečo stavať z dreva?

Drevo je prírodný materiál, ktorý Vám vydrží dlhé roky a nestráca na svojej kráse a teple. Dá sa ľahko opracúvať, môžete ho nechať úplne prírodne alebo ho viete aj moriť už podľa osobných preferencíí.

Ak sa rozhodnete pre drevostavbu, môžete si byť istý, že ste si z tých dobrých a ekologickýcj alternatív, vybrali tu najlepšiu.

Proces výstavby drevenej chaty na mieru zvyčajne zahŕňa niekoľko fáz, vrátane výberu dizajnu a materiálov, prípravy miesta, konštrukcie základov, rámovania a inštalácie izolácie. Prvým krokom v tomto procese je výber dizajnu, ktorý spĺňa špecifické potreby a preferencie majiteľa domu. Môže to zahŕňať spoluprácu s architektom alebo dizajnérom na vytvorení vlastného dizajnu alebo výber už existujúceho dizajnu, ktorý možno upraviť tak, aby vyhovoval individuálnym požiadavkám. Po výbere dizajnu je ďalším krokom výber vhodných materiálov na stavbu. Stavba drevených chatiek na mieru zvyčajne zahŕňa použitie udržateľných a obnoviteľných materiálov, ako je drevo, ktoré ponúkajú celý rad environmentálnych výhod. Príprava staveniska a výstavba základov sú tiež kritickými fázami procesu, pretože zabezpečujú, že budova je štrukturálne zdravá a schopná odolať prírodným živlom.

výstavba drevených chalúp na mieru

Drevostavby vyhotovujeme aj na kľúč s masívnym interiérom.

Z masivného dreva, pre Vás vieme postviť aj rôzne altánky, prístrešky, pre autá, smetné nádoby ale aj záhradné domčeky, búdky na náradie … Výhodou masívu je to, že sa dá opracovať tak, aby zapadal do každého prostredia a nenarúšal tak celkový dojem … 

záhradný domček z masívneho dreva

NAČERPAJTE INŠPIRÁCIU ...

pergola dreveny masiv
drevena chalupa na mieru z masivu
dreveny pristresok z masivu

Máte konkretný nápad? Radi ho zrealizujeme. Ochotne Vám poradíme ak potrebujete niečo vedieť alebo vysvetliť.